Často kladené Otázky

Nefunguje mi prehrávanie videa.

Prosím uistite sa, či Váš prehliadač podporuje HTML 5. Všetky najnovšie verzie prehliadačov podporujú takéto prehrávanie videí, preto prosím aktualizujte svoj prehliadač. Odporúčame Google Chrome alebo Mozillu Firefox.


Videá mi prehráva prerušovane.

Vaše pripojenie je nedostatočné na prehrávanie videa. Dôvodov, aj riešení je viacero. Ak máte slabé pripojenie, riešením je stlačiť tlaćidlo "Pause" na prehrávači a počkať nejakú dobu na stiahnutie väčšej časti videa. V prípade, že vaše pripojenie je dostatočné, skúste obmedziť iné programy používajúce internet (najmä programy na zdielanie dát, sťahovanie hudby, filmov). 


Niektoré videá sa naťahujú veľmi dlho, iné rýchlo. Prečo?

Dobu, ktorá uplynie od stlačenia tlačidla "Play" na prehrávači po spustenie videa, môže byť viariabilná. Záleźí od rýchlosti vašeho pripojenia, od velkosti videa, ktoré ideme sledovať a aj od aktuálnej vyťažeností servra. Väčšínou sa jedná o dobu 2-10 sekúnd, v niektorých pripadoch ale môže byť dlhšia. 


Je možné posielať SMS aj zo zahraničia?

Nie. SMS brána je určená len pre majiteľov mobilov so slovenským mobilným operátorom. Pre zrahničných klientov ponúkame možnosť úhrady bankovým prevodom.


Ako mám postupovať pri SMS registrácii? 

Najskôr sa zaregistrujte na našej stránke www.sukromnyucitel.sk. Potom (pod svojim loginom) klinite na lekciu, o ktorú máte záujem a systém vás automaticky presmeruje na stránku, kde sú všetky potrebné informácie, ako aj číslo SMS brány. Po odoslaní SMS vás systém vráti na požadovanú lekciu, ktorú budete mať sprístupnenú na 2 týždne. Cena jednej registračnej SMS je 4.90 €.


Ako mám postupovať pri bankovom prevode? 

Úhrada bankovým prevodom je možná len v prípade, ak má klient záujem o celý balík lekcií (či už pre začiatočníkov, alebo pokročilých). Takýto klient sa zaregistruje na našej stránke a pošle nám svoje prihlasovacie meno. My následne vyhotovíme predfaktúru, po úhrade ktorej má sprístupnené požadované lekcie maximálne do 3 pracovných dní od prijatia úhrady. Ak potrebujete, aby sme vo faktúre uviedli ďalšie údaje ako vaše meno, adresu, IČO, DIČ atď, môžete nám poslať aj tie.


Aké mám výhody pri platbe bankovým prevodom?

Klient, ktorý si uhradí napríklad všetky lekcie pre začiatočníkov (t.j. 9 lekcií) naraz a to bankovým prevodom, získa prístup na tieto lekcie na celých 18 týždňov za cenu len 29.90 €. V prípade balíka pre pokročilých (t.j. 5 lekcií), získa prístup na 10 týždňov za cenu len 14.90 €. Takýto klient sa môže vrátiť aj k prebratým lekciám, ak je to vrámci spomínaných či už 18 alebo 10 týždňov.


Ďalšie otázky

V prípade akýchkoľvek ďaľších otázok nás kontaktujte na: info@sukromnyucitel.sk